..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    HARD HEX MENU

    » Neuroshima HEX
    » Inne universa
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Hex Online
Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek, że siedziałeś samotnie nad swoim egzemplarzem hexa, i irytowałeś się z powodu braku kompana do gry? Próbowałeś namówić do gry rodziców, młodszą siostrę? Wchodziłeś na różne strony internetowe, ściągałeś nowe armie fanowskie, i nawet nie miałeś szansy ich przetestować? A może próbowałeś grać sam ze sobą? Unikając wpadania w schizofrenię grałeś jak maszyna, grałeś według utartych - własnych - schematów, mając świadomość że nie ma nikogo kto może ci zwrócić uwagę na błędne rozumienie zasad, albo zademonstrować inną taktykę grania? O tak, samotność bywa dla hexsiarza straszna.

Nigdy więcej. Serwis Hard Hex ma ogromną przyjemność zaprezentować wam Hex Online!Program stworzony przez Stanisława "Kakalec" Chlebusa za pomocą języka Java zawiera zaimplementowane podstawowe 4 armie oraz wszystkie zasady gry Neuroshima hex! Bitwy rozgrywane są samoczynnie. Program poddawany jest nieustannym update'om, które systematycznie eliminują wszelkie ewentualne błędy i usprawniają rozgrywkę dostosowując ją do oczekiwań i uwag testerów. Dołącz do gry i Ty, szybko i wygodnie. Wystarczy że uruchomisz poniższego klienta gry:

Neuroshima Hex Online!

Przed uruchomieniem klienta upewnij się że masz zainstalowane bezpłatne środowisko uruchomieniowe Java. Zapraszamy również do dyskusji na naszym forum na temat tego programu.

To nie wszystko. Stworzyłeś nową armię fanowską, a nie masz jej z kim przetestować? Martwisz się czy jest zbalansowana? A może chcesz pograć którąś z fanowskich armii, bądź przetestować "Osaczonego" Mar_cusa, "Pentagram" Meppa, bądź dowolny inny tryb gry? Serwis Hard Hex umożliwia również to! Po dłuższym okresie prób i testów udało nam się dostosować program MapTool do potrzeb hexsiarzy. Aby dowiedzieć się, jak w uniwersalny sposób zagrać na necie w Hexa armiami fanowskimi, w dowolnym trybie gry, zapoznaj się z samouczkiem Michallusa, artykułem wprowadzającym we wszystkie tajniki obsługi MapToola, Hamachi, oraz katalogów z plikami potrzebnymi do gry.

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   >WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Kto powinien zostać maskotką serwisu?
Córka Molocha! Jest Hexy!
Stahu! Niezłe z niego ciacho.
Oboje! Tworzą świetną parę.
Żadna. Skończcie z tymi głupotam
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Missisippi
   Doomsday Mach...
   Federacja Apa...
   Borgo
   Sand Runners ...
   Bestie ver 1...
   Hexogłówka - ...
   Rój ver 1.1
   Pentagram HEX!
   Nowa partia H...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.013722 sek. pg: